TeamViewer

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 12:03, 17 грудня 2010, створена Ovchar lv (обговореннявнесок) (Створена сторінка: '''TeamViewer''' TeamViewer являє собою пакет програмного забезпечення для дистанційного контролю к…)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

TeamViewer

TeamViewer являє собою пакет програмного забезпечення для дистанційного контролю комп'ютерів, обміну файлами між керуючою і керованою машинами. TeamViewer працює на операційних системах Microsoft Windows, Mac OS X, iOS і Linux (у тому числі Android). Крім прямого з'єднання, доступ можливий через брандмауер і NAT проксі, можливе отримання доступу до віддаленої машини за допомогою веб-браузера. «TeamViewer GmbH» була заснована в 2005 році в Німеччині. Відповідно до прес-релізів компанії, TeamViewer використовується більш ніж на 15 мільйонах комп'ютерів, що працюють в 50-и країнах світу.

TeamViewer може працювати з інсталяцією або без неї. Без встановлення програма працює без адміністраторських прав доступу. Для встановлення зв'язку TeamViewer повинен бути запущений на обох машинах. При запуску TeamViewer генерує ID комп'ютера і пароль. Щоб встановити зв'язок між комп'ютерами, клієнт-оператор повинен зв'язатися з віддаленим оператором і дізнатися його логін і пароль, а потім ввести їх в клієнт-TeamViewer.

TeamViewer також може встановити зв'язок з віддаленим комп'ютером використовуючи браузер з технологією Flash. Ця утиліта допоможе у віддаленій роботі або в допомозі друзям з вирішенням будь-яких комп'ютерних проблем. Єдине, що необхідно для роботи з утилітою, це ID-номер віддаленої машини та пароль. Також на обох машинах повинен бути встановлений TeamViewer. Крім доступу до робочого столу і управління видаленим комп'ютером, можна передавати файли, влаштовувати презентації, допомагати налаштувати комп'ютер, спілкуватися в чаті і т.д.

VPN TeamViewer дозволяє встановлювати VPN (Virtual Private Network) з'єднання між клієнтом і сервером. Наразі вже з'явилася можливість завантажити з сайту виробника окремі модулі програми (клієнтський і серверний). Можна також на сайті виробника сконфігурувати клієнтський модуль із заздалегідь встановленим паролем доступу і власним логотипом, скомпілювати і відразу завантажити його. Однак, без ліцензії, зв'язок в цьому випадку можливий не більше 5-и хвилин за сеанс. Пропоновані модулі без власних передустановок не мають таких обмежень. Ці модулі не вимагають інсталяції і прості у використанні. Можливий як відео та голосовий, так і текстовий чат між комп'ютерами.

Версії TeamViewer безкоштовна для особистого використання. Для комерційного використання буде потрібно купити повну версію продукту.

Тест У програмі TeamViewer є і тестовий режим. Щоб його відкрити треба ввести ID 12345 потім програма запропонує вам пароль який працює тільки 1 раз і ви отримаєте доступ над тестовим комп'ютером з обмеженими можливостями. TeamViewer використовує повне шифрування даних на основі RSA private / public обміну ключами та Advanced Encryption Standard (AES) (256 біт) сесії шифрування.

Технологія, використана розробниками, носить досить революційний характер, тому що замість традиційного способу зв'язку з віддаленим комп'ютером за типом "клієнт-сервер" вона використовує зв'язок типу "клієнт-сервер-клієнт", де сервером є один з серверів компанії. Простіше кажучи, можна з’єднати потрібні комп'ютери за допомогою чужих серверів.

1. http://ru.wikipedia.org/wiki/TeamViewer 2. http://download.chip.eu/ru/TeamViewer_592781.html 3. http://www.softholm.com/download-software-free10996.htm 4. http://www.warning.dp.ua/comp21-1.htm