ScreenToaster

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 09:55, 17 грудня 2010, створена Budna nv (обговореннявнесок) (Створена сторінка: ==Screen Toaster== Screen Toaster - зручний онлайн інструмент для скрінкастингу. ==Скрінкастинг== Скрінка…)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Screen Toaster

Screen Toaster - зручний онлайн інструмент для скрінкастингу.

Скрінкастинг

Скрінкастинг (скрінкаст) - це відеозапис всіх дій користувача, що відбуваються на екрані комп'ютера. Це може бути корисно для створення навчальних уроків по роботі з комп'ютером або різними додатками (програмами). Технічна можливість реалізації скрінкастінга існує досить давно, але в основному для цього використовувався спеціальний десктопний софт. Хочу представити вашій увазі оригінальний онлайн сервіс, який допоможе вирішити це завдання без установки додаткового програмного забезпечення!

Як працювати у ScreenToaster

ScreenToaster дозволяє записувати і ділитися власним скрінкаст, переглядати існуючі відеоролики, додавати аудіо потік, а також запис із зовнішньої камери (якщо я правильно зрозумів). Після створення ви можете додати субтитри, створити прев’ю і опис ролика (з тегами), щоб його легко можна було знайти. Сервіс працює з операційними системами Windows XP, Windows Vista, Mac OS X, Linux і браузерами Firefox 2, Internet Explorer 7, Chrome, Opera 9, Safari. Що ж в ньому такого незвичайного і дивовижного. Найцікавіше починається після реєстрації. До речі, для роботи вам знадобитися встановити Java, якщо у вас його немає. Без цього сервіс працювати не буде. Після входу в систему натискаєте на <<Почати запис>> і чекаєте пару секунд поки завантажиться Java-програма. У процесі завантаження вас попросять підтвердити сертифікат з сайту ScreenToaster, що ви повинні будете зробити. Далі ви зможете вибрати деякі налаштування для майбутнього ролика: захоплювати повний екран або спеціальну область, додати аудіо та деякі інші. При виборі опції захоплення певної області екрану для скрінкаст, на екрані з'явиться рамка, за допомогою якої ви зможете визначити потрібну частину екрана. Після цього натискаєте ALT+S, починаючи тим самим запис відео. Повторне натискання даного поєднання клавіш активує паузу. Щоб зупинити запис потрібно перейти у вікно браузера, де було запущено додаток і натиснути кнопку <<Зупинити запис>>. Все досить просто. Після цього ви зможете додати до скрінкаст аудіо чи субтитри, а також визначити кадр, який буде відображений в якості прев’ю. Далі на вибір ви можете завантажити відеоролик на свій комп’ютер у форматах AVI або SWF, або завантажити у сервіс або Youtube. Тобто, по суті, ви взагалі можете не зберігати собі ролики, а відразу розміщувати їх в Інтернеті. При цьому не витрачається трафік для завантаження відео в мережу, якби ви працювали з дексктопним додатком. Крім того, технологія дозволяє отримати картинку досить непоганої якості (я б навіть сказав високого) при маленькому обсязі самого відео файлу. Вважаю, це дуже зручно - створення і публікація<<на льоту>> за лічені хвилини. Після завершення всіх маніпуляцій над відео (субтитри, опис, теги) і збереження файлу ви отримаєте посилання на нього, а також код, за допомогою якого зможете помістити скрінкаст у свій сайт або блог.

Особливості

• Інтернет інструменту запису екрану • Сумісність з Windows, Linux • Реєстрація і використання його в будь-якому місці в будь-який час • Не вимагає установки • Частка відео по електронній пошті їх або вкладення їх у блогах •Швидкий і простий у використанні

Робота компанії ScreenToaster SAS

Компанія ScreenToaster SAS розробляє і поставляє веб-Screen Recorder для захоплення екрану діяльності в режимі реального часу створювати і спільно використовувати підручники, демонстрації, навчання та лекцій. Онлайн рекордер екрану компанії дозволяє користувачам захоплювати аудіо-і веб-камери зображення в режимі реального часу, а також публікувати і ділитися відео в блоги та сайти. Він також дозволяє користувачам спільно використовувати і потік відео в Інтернеті в Flash, а також дозволяє Інтернет-користувачам записувати відеоролики. Компанія була створена в 2008 році і базується в Парижі, Франція. Станом на 18 червня 2009 року, ScreenToaster SAS працює як дочірня Veodia. Джерела інформації: • www.web2me.ru/service/screentoaster/ • www.readwriteweb.com/.../screentoaster_20_takes_on_jing.php • www.screentoaster.com • twitter.com/screentoaster