Відмінності між версіями «Панель керування»

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
{{Значения|Панель управления}}
 
 
{{Карточка компонента Windows
 
| name                  = Панель управления
 
| logo                  = Control_panel_icon.png
 
| logo_size              = 64px
 
| screenshot            =
 
| caption                =
 
| included_with          = [[Microsoft Windows]]
 
| type                  = Настройка компьютера
 
}}
 
 
<H2 align="center">Панель керування Windows</H2>
 
<H2 align="center">Панель керування Windows</H2>
 
<HR>
 
<HR>
<div align="justify"> '''Панель керування''' –  (англ. Control Panel) є частиною інтерфейсу користувача [http://uk.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows Microsoft Windows]. Вона дозволяє виконувати основні дії з налаштування системи , такі , як додавання та налаштування пристроїв , установка і деінсталяція програм , управління обліковими записами , включення спеціальних можливостей , а також багато інших дії, пов'язані з управлінням системою . Аплети (значки ) Панелі управління , за допомогою яких можна виконувати певні системні дії , являють собою файли з розширенням . Cpl . Більшість таких файлів розташоване в системних папках C: \ Windows \ System32 і C: \ Windows \ winsxs ( в папках всередині цієї папки) . Кожен такий аплет запускає системну утиліту , яка виконує відповідну дію , пов'язане з налаштуванням або управлінням операційною системою. Більшість аплетів в Панелі управління співвідносяться з певними системними утилітами виробництва Microsoft , але в деяких випадках сторонні виробники також додають свої значки в Панель управління Windows 7 для досягнення більшої зручності управління своїм програмним або апаратним продуктом. Вперше Панель управління з'явилася в Windows 2.0. Багато хто з нині існуючих аплетів були додані з новими релізами операційної системи. З часом аплетів стало досить багато, і це послужило приводом для сортування їх за категоріями . Тепер користувач вільний самостійно вибирати найбільш зручний для нього режим перегляду .
+
<div align="justify"> '''Панель керування''' –  (англ. Control Panel) є частиною інтерфейсу користувача [http://uk.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows Microsoft Windows]. Вона дозволяє виконувати основні дії з налаштування системи, такі, як додавання та налаштування пристроїв, установка і деінсталяція програм, управління обліковими записами, включення спеціальних можливостей, а також багато інших дії, пов'язані з управлінням системою. Аплети (значки) Панелі керування, за допомогою яких можна виконувати певні системні дії, являють собою файли з розширенням .Cpl. Більшість таких файлів розташовані в системних папках C:\Windows\System32 і C:\Windows\winsxs (в папках всередині цієї папки). Кожен такий аплет запускає системну утиліту, яка виконує відповідну дію, пов'язане з налаштуванням або управлінням операційною системою. Більшість аплетів в Панелі управління співвідносяться з певними системними утилітами виробництва Microsoft, але в деяких випадках сторонні виробники також додають свої значки в Панель керування Windows 7 для досягнення більшої зручності управління своїм програмним або апаратним продуктом. Вперше Панель керування з'явилася в Windows 2.0. Багато хто з нині існуючих аплетів були додані з новими релізами операційної системи. З часом аплетів стало досить багато, і це послужило приводом для сортування їх за категоріями. Тепер користувач вільний самостійно вибирати найбільш зручний для нього режим перегляду .

Версія за 18:25, 25 грудня 2013

Панель керування Windows


Панель керування – (англ. Control Panel) є частиною інтерфейсу користувача Microsoft Windows. Вона дозволяє виконувати основні дії з налаштування системи, такі, як додавання та налаштування пристроїв, установка і деінсталяція програм, управління обліковими записами, включення спеціальних можливостей, а також багато інших дії, пов'язані з управлінням системою. Аплети (значки) Панелі керування, за допомогою яких можна виконувати певні системні дії, являють собою файли з розширенням .Cpl. Більшість таких файлів розташовані в системних папках C:\Windows\System32 і C:\Windows\winsxs (в папках всередині цієї папки). Кожен такий аплет запускає системну утиліту, яка виконує відповідну дію, пов'язане з налаштуванням або управлінням операційною системою. Більшість аплетів в Панелі управління співвідносяться з певними системними утилітами виробництва Microsoft, але в деяких випадках сторонні виробники також додають свої значки в Панель керування Windows 7 для досягнення більшої зручності управління своїм програмним або апаратним продуктом. Вперше Панель керування з'явилася в Windows 2.0. Багато хто з нині існуючих аплетів були додані з новими релізами операційної системи. З часом аплетів стало досить багато, і це послужило приводом для сортування їх за категоріями. Тепер користувач вільний самостійно вибирати найбільш зручний для нього режим перегляду .