Google Talk

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Google Talk


Google Talk для Windows відкриває різноманітні можливості для спілкування з друзями та родиною. Обмін миттєвими повідомленнями Спілкуйтеся зі своїми контактами Google Talk і Gmail (та mail.neyrat.net) в режимі реального часу. Безкоштовні голосові дзвінки з комп'ютера на комп'ютер. Можна розмовляти з ким завгодно в мережі, хто використовує клієнт Google Talk. Відправлення та отримання голосових повідомлень. Якщо людину, якій ви відправляєте виклик, немає на місці, залиште голосове повідомлення. Повідомлення Gmail (та mail.neyrat.net) на робочому столі. Увійшовши до Google Talk, користувач отримує повідомлення про нові повідомлення, що надійшли під вхідної поштою Gmail (та mail.neyrat.net).

Текстовий чат


- Миттєві повідомлення:обмін повідомленнями в режимі реального часу.

- Оновлення статусів: відомості про місцезнаходження і заняття ваших друзів.

- Передача файлів: миттєва відправка і здобуття файлів, зображень і ін.

Голосовий чат


- Безкоштовний міжнародний зв'язок: дзвінки зі свого ПК на ПК в будь-якій точці світу.

- Аудіоконференція: спілкування одночасно з декількома користувачами.

- Інтеграція з Gmail: спілкування з друзями в Gmail.

Початок роботи


Служба Google Talk проста у використанні. Ви можете практично одночасно відправляти миттєві повідомлення і дзвонити своїм знайомим абсолютно безкоштовно. На цій сторінці Ви знайдете інструкції, які допоможуть почати роботу. Додаткову інформацію можна знайти в нашому довідковому центрі.

1. Завантажите додаток розміром 1,3 Mб. На завантаження за допомогою широкосмугового з'єднання піде декілька секунд, а за допомогою звичайного модему — близько трьох хвилин. Для Google Talk потрібний Windows Xp/2000 і швидкість з'єднання мінімум 56 Кбіт/с (рекомендується широкосмуговий доступ).

2. Реєструйтеся, вказавши ім'я користувача Gmail і пароль. Якщо у Вас немає Gmail, Ви можете отримати безкоштовний обліковий запис по мобільному телефону (в даний час лише на території США).Signin.jpg

3. Контакти Gmail заздалегідь завантажуються в Google Talk. Найбільш часто використовувані контакти розміщуються вверху Списку знайомих.

4. Якщо в якихось Ваших знайомих вже є Google Talk, поряд з їх ім'ям стоятиме значок у вигляді кольорової кульки. Це означає, що Ви відразу ж можете їм подзвонити або відправити миттєве повідомлення.

5. Якщо інший користувач Google Talk захоче додати Вас в список знайомих, то у Вас вверху екрану з'явиться повідомлення.

Invite.jpg

6. Ви теж можете відправити своїм знайомим повідомлення із запрошенням завантажити Google Talk, щоб Ви змогли безкоштовно спілкуватися.

Створення запрошення для знайомих


1. Наведіть курсор на ім'я знайомого і натискуйте кнопку Запросити або Додати знайомого, щоб відправити запрошення відразу декільком користувачам.

2. Виберіть знайомих із списку контактів Gmail або введіть їх адреси електронної пошти уручну. Щоб додати декількох чоловік, введіть адреси, розділивши їх комами. Додавши всі потрібні імена, натискуйте Далі.

Invite dialog.jpg

3. Повідомлення із запрошенням завантажити Google Talk можна відправити будь-якій кількості користувачів Gmail з тим, щоб згодом додати їх в список знайомих.

4. Оскільки для реєстрації в Google Talk потрібне ім'я користувача і пароль Gmail, то якщо Ви відправляєте своєму знайомому запрошення не за адресою Gmail, ми включимо в повідомлення запрошення відкрити обліковий запис Gmail.

5. Кількість запрошень, які можна відправити користувачам, що не мають облікового запису Gmail, залежить від числа вільних запрошень Gmail, які залишилися у Вашому обліковому записі. Ми прагнемо забезпечити своїх користувачів достатньою кількістю запрошень Gmail, але якщо вони все ж кінчаться, Вам доведеться почекати. Зазвичай нові вільні запрошення Gmail поступають через пару днів.

6. Після того, як Ви відправите запрошення своєму знайомому, біля його імені з'явиться позначення (запрошений)..

7. Як тільки він прийме Ваше запрошення, завантажить Google Talk і реєструватиметься, поряд з його ім'ям з'явиться кольорова кулька. Якщо цей користувач знаходиться в Інтернеті, Ви зможете відразу ж йому подзвонити або відправити миттєве повідомлення.

Використання Google Talk


Встановлена на комп'ютері програма Google Talk автоматично запускається при включенні. (Цю опцію можна відключити в Налаштуваннях.)

Як тільки Ви увійдете до програми, Google Talk автоматично створить список людей, з якими Ви найчастіше спілкуєтеся, і упорядкує їх за абеткою або по доступності. Також Ви можете набудувати відображення контактів Gmail. Для цього натискуйте правою кнопкою миші і виберіть Показати контакти Gmail.
Roster.jpg

Кульки різного кольору і інші значки показують, з якими знайомими можна зв'язатися, а з якими – ні.

Status avail.jpg Може поговорити або вийти в чат

Status idle.jpg Неактивний

Status busy.jpg Недоступний

Status offline.jpg Не на зв'язку

Якщо в списку Gmail поряд з ім'ям знайомого немає жодної кольорової кульки, то у нього Google Talk ще не встановлений.


Як відправити повідомлення електронної пошти або миттєве повідомлення?


Roster.jpg Chat.jpg

Щоб відкрити вікно чату, натискуйте на ім'я знайомого. Можна одночасно відкрити будь-яку кількість вікон чату. Щоб відправити миттєве повідомлення, введіть текст прямо в цьому полі. Щоб відправити повідомлення електронної пошти за допомогою облікового запису Gmail, натискуйте на кнопку "Електронна пошта" або значок Mail icon.jpg розташований поряд з ім'ям в списку знайомих.

Як подзвонити?


Call.jpg

Щоб подзвонити, натискуйте у вікні чату кнопку Подзвонити. Також можна натискувати на значок Phone icon.jpg розташований поряд з ім'ям в списку знайомих. Одночасно можна дзвонити відразу декільком користувачам, але поговорити можна лише з одним з них за раз. Останні дзвінки просто стримуватимуться. Щоб подзвонити, необхідно мати комп'ютерні динаміки і мікрофон. У багатьох сучасних ноутбуках вони вбудовані. Крім того, Google Talk працює з USB телефонами, дротяними і безпровідними гарнітурами.Для найкращої якості звуку користуйтеся гарнітурами.

Ресурси

http://www.google.com/talk/intl/ru/start.html

http://www.google.com/talk/intl/ru/about.html