Google Sites

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Google Sites

План

1.Програмна політика Сайтів Google

2.Як за допомогою Google Sites створити сайт, який можна використовувати з об'явами AdWords?

Програмна політика Сайтів Google

Сайти Google – безкоштовна служба, яка спрощує спілкування, зв’язок і співпрацю з іншими користувачами. Ця служба надаэ своїм користувачам середовище, у якому вони змогли б вільно висловлювати свої думки та спілкуватися з іншими. З метою надання такого середовища та забезпечення високоякісного обслуговування користувачів їй потрібно встановити контроль за зловживанням, адже саме це стримує її від надання усіх послуг та перешкоджає можливості вільного вираження думок. У результаті Google запровадили деякі обмеження щодо типу вмісту, який може бути розміщений на Сайтах Google. Пояснення цих обмежень наведено нижче у наших стандартах для спільноти. Будь ласка, зважайте на ці вказівки. Періодично змінюються стандарти для спільноти, тому Вам потрібно перевіряти їх зміст.

Оголені частини тіла чи сексуально відверті матеріали Якщо Ваш сайт містить матеріал відкритого сексуального характеру, Вам потрібно позначити його приміткою "Тільки для повнолітніх". Цей вміст буде встановлено як проміжний для того, щоб користувачі мали можливість вибору щодо його перегляду. Якщо вміст сексуального характеру не буде позначено приміткою "Тільки для дорослих" і компанії стане відомо про те, що Ваш сайт містить зображення чи відео з оголеними частинами тіла чи відкрито сексуальними сценами, то припиниться розміщення такого вмісту. Існує кілька типів відкрито сексуального матеріалу, що є недозволеним для розміщення на Сайтах Google. Не дозволяється розміщувати комерційну порнографію та сайти, які перенаправляють трафік на платні порнографічні сайти. Користувачі також не мають права публікувати вміст, який пропагує педофілію, інцест і розбещеність. Компанія Google жодним чином не допускає наявність дитячої порнографії. Якщо компанії стане відомо про розміщення дитячої порнографії на нашому продукті, такий вміст буде вилучено, і Google повідомимо про нього та його власників у відповідні правоохоронні органи.

Насильство Користувачі не мають права публікувати прямі загрози застосування сили проти будь-якої особи чи групи осіб. Компанія Google також просимо користувачів не публікувати вміст, який містить графічні елементи насильницького характеру.

Ненависницькі промови, спрямовані проти осіб, захищених законом Користувачі не мають права публікувати матеріали, що пропагують ненависть по відношенню до груп людей стосовно їх раси, етнічного походження, релігії, фізичних вад, статі, віку, статусу ветерана чи сексуальної орієнтації/гендерної ідентифікації.

Наслідування Компанія Google не дозволяє користувачам видавати себе за інших осіб у наших службах способом, який може призвести чи призводить до неправильних висновків або спантеличує інших.

Особиста та конфіденційна інформація Компанія Google не дає права на неавторизовану публікацію такої приватної та конфіденційної інформації осіб, як номери кредитних карток, номери соціального страхування, а також номери водійських й інших посвідчень та іншої секретної особистої інформації.


Комерційна діяльність Ви можете використовувати Сайти Google для створення веб-сайтів для свого бізнесу чи з метою рекламування своїх товарів і послуг, якщо країною Вашого місцезнаходження не є Куба, Іран або Судан. Існує кілька недозволених способів комерційного використання. Компанія Google не дає дозволу на розміщення веб-сайтів, які діють як цільова сторінка та служать для переадресації відвідувачів або перенаправлення трафіку до іншого веб-сайту. Компанія Google не дає дозволу на веб-сайти, основною метою яких є отримання прибутку від показу об’яв із будь-якої мережі видавця, наприклад, сайти, створені з маленьким обсягом вмісту чи відсутністю власного, а також сайти, що існують лише для показу об’яв.

Авторське право Однією із засад нашої політики є дотримання відповідності з чітко сформульованими зауваженнями щодо порушення авторських прав. Докладніші відомості про встановлені Компанією Google принципи захисту авторських прав можна знайти на цій сторінці: http://www.google.com/intl/uk/sites_dmca.html Незаконне використання служби Товари та послуги не можна використовувати з незаконною метою чи для пропаганди небезпечної або незаконної діяльності. Дію Вашого облікового запису може бути припинено, а про Вашу діяльність Компанія Google може повідомити у відповідні правоохоронні органи.

Спам, шкідливе програмне забезпечення та фішинг Компанія Google не дозволяє передачу шкідливого програмного забезпечення, вірусів або будь-яких інших елементів, що можуть перешкоджати роботі цієї служби та завдати шкоди нашим користувачам. Google також припиняє надання Вам доступу до Сайтів Google чи припиняє дію Вашого облікового запису у разі, якщо Ви використовуєте цю службу з метою розповсюдження спаму, наприклад, шляхом розсилки небажаних або масових прохань.

[1]

Як за допомогою Google Sites створити сайт, який можна використовувати з об'явами AdWords?

Про проект Google Sites

За допомогою даного сервісу ви можете створювати свій сайт будь-якої міри вкладеності.


Далі описано процедуру створення нового сайта.

1. Див. www.google.com.ua/sites.

2. Увійдіть до свого облікового запису Google. Якщо у вас немає облікового запису, натисніть Зареєструватися в Sites і виконайте вказівки для створення облікового запису Google.

3. Натисніть кнопку Створити новий сайт, щоб розпочати.

4. Назвіть свій сайт. Після введення імені URL буде автоматично створено в полі нижче. (Примітка. Під час створення свого облікового запису AdWords на другому етапі потрібно ввести цей URL.)

5. Уведіть короткий опис свого сайта (необов'язково).

6. Поряд ізОпублікувати для, за допомогою перемикача виберіть Кожен може переглядати цей сайт, щоб усі могли переглядати ваш сайт.

7. Виберіть тему сайта (розмітку сайта). Щоб переглянути інші теми, натисніть Більше тем...

8. Натисніть Створити сайт.

На цьому етапі можна змінювати сайт на власний розсуд, спрощуючи або детально його розробляючи за власним бажанням. Докладні вказівки щодо внесення змін до сайта й відповіді на поширені питання про використання Google Sites див. на веб-сторінці http://www.google.com/support/sites?hl=uk/.

[2]