Google Maps

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Google maps

Карти Google (англ. Google Maps) - набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу та технології, що надаються компанією Google.

Сервіс представляє собою карту і супутникові знімки всього світу (а також Місяця [1] і Марса [2]). З сервісом інтегрований бізнес-довідник і карта автомобільних доріг, з пошуком маршрутів, що охоплює США, Канаду, Японію, Росію, Гонконг, Китай, Великобританію, Ірландію (тільки центри міст) і деякі райони Європ

Файл:White house google maps.jpg

Google Планета Земля

З сервісом також пов'язане додаток Google Планета Земля - окрема програма для Microsoft Windows, а також GNU / Linux, Mac OS. Як і Google Maps, програма Google Планета Земля дозволяє переглядати знімки земної поверхні, збільшувати і зменшувати масштаб і будувати маршрути пересування. Її перевагою є тривимірне відображення земної поверхні (з урахуванням рельєфу), можливість спостереження під довільним кутом (а не тільки прямовисно зверху), поступове уточнення зображення під час завантаження більш детальних фотознімків (немає необхідності чекати перед «білими плямами», як у Картах Google) , можливість плавної зміни масштабу (а не просто вибору з декількох наперед визначених значень).

Google Maps параметри

У Google Maps, URL параметрів іноді даними в своїх межах і призначений для користувача інтерфейс представлений Мережі може або не може відображати ці межі. Зокрема, збільшення рівня (позначається параметр г) підтримує змінюється. У менш населених регіонах, підтримуваних рівнів деталізації може зупинити на позначці 18. У більш ранніх версіях API, вказавши ці більш високі значення можуть не призводить до виведеного зображення. У західних міст, підтримується масштабу зазвичай зупиняється близько 20. У деяких окремих випадках, даних підтримує до 23 або більше, як у цих слонів або це думка людей на а в Чаді , Африка. Різні версії API і веб-інтерфейсів можуть або не можуть повністю підтримуємо ці більш високі рівні. Станом на жовтень 2010 року, Google оновлень карти перегляду його збільшення бар, щоб дозволити користувачеві, щоб збільшити всі шляхи, коли головним чином над областях, які забезпечують більш високі рівні масштабу.

Google Street View

Google Street View дозволяє користувачам Google Maps «побродити» по тривимірній проекції міста або деяких з його вулиць через інтернет. Така функціональність досягається за допомогою кругового фотографування реальної місцевості спеціальним обладнанням в режимі реального часу. У результаті створюється безліч стереосферіческіх панорам з прив'язкою до географічних координат і надається можливість перемикатися між ними, використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, створюючи відчуття переміщення у просторі.

Під час фотозйомки одночасно, за допомогою лазерних далекомірів, автоматично реєструються плоскі поверхні, такі як фасади будівель і стіни. Завдяки цьому в Street view в присутня можливість отримання найбільш вдалого ракурсу для перегляду вибраного об'єкту.


Цікаві факти

1.У листопаді 2009 року житель Великобританії виявив на сервісі Google Maps неіснуюче місто Арглтон в графстві Ланкашир на північно-заході Англії. Експерти вважають, що Google міг спеціально помістити на карту такий «місто-привид», щоб припинити спроби порушення авторських прав. Відомі випадки, коли картографи з цією метою поміщали на карти вигадані вулиці. [10] 2.В якості основи глобального покриття використовуються знімки з супутника Landsat 7, оброблені компанією EarthSat в рамках проекту NASA зі складання мозаїки всій поверхні суші Землі GeoCover circa 2000. Проект використовував дані, зібрані камерою високого дозволу ETM в період з 1999 по 2002 рік. Розмір пікселів знімків відповідає 14,25 метрам земної поверхні. На відміну від колірного рішення оригінального проекту, так званого псевдокольорах NASA (червоний для середньої частини, зелений для ближньої частини інфрачервоного діапазону, синій для знятого зеленого кольору) [11], Google скористався колірним рішенням EarthSat NaturalVue в природних кольорах. У 2006 році Google Earth змінив алгоритм представлення кольору на TerraMetrics TruEarth, заснований на тих же знімках LandSat 7.

Посилання

1.Карти Google 2.The Landsat Program — News 3.Google moon