Elgg

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Elgg

План 1.Що таке Elgg?

2.Описові вимоги

3.Особливості

4.Додаткові плагіни

Що таке Elgg?

Zfdgbdzgxdfdbgggggggd.jpg

Elgg є соціальною структурою мереж. Вона забезпечує необхідну функціональність, щоб дозволити вам запустити свій власний сайт соціальної мережі, будь то державні (наприклад, Facebook) або внутрішні інтрамережі (наприклад, Microsoft Sharepoint).

Для запуску Elgg, необхідно мати свій власний веб-сервер і певну кількість технічних знань - або отримати доступ до того, хто є системним адміністратором. Існує також демо-сайт стандартної установки Elgg. Які можливості я можу отримати? Elgg поставляється з розширеними функціями управління користувачів та адміністраторів, соціальних мереж, крос-сайт позначки, потужний списки контролю доступу, підтримки інтернаціоналізації, просунутий шаблонізатор, рамки віджетів і багато іншого. Якщо вам потрібно більше функціональності, ніж Elgg пропонує поза коробки , то є кілька варіантів: 1) додати ще по установці плагінів - наприклад, блоги, форуми, соціальні закладки; 2) розробка власних функцій. Asfdzdfgte.jpg

Початкове фінансування Elgg надавала компанія під назвою Curverider , яка була заснована Девідом Тошем і Беном Вердмулером. Сьогодні Elgg є повністю відкритим вихідним кодом продукту, що охороняється за фінансової підтримки Фонду Elgg і різноманітність учасників.


Основні вимоги Elgg вимагає веб-сервера (як правило, Apache), мова PHP сценаріїв і бази даних MySQL. MySQL 5 і вище. PHP 5.2 або вище з наступними розширеннями: GD (для обробки графіки: користувач та значки групи профілю плюс безліч плагінів) Мультібайтових String підтримки (для інтернаціоналізації) Веб-сервер з підтримкою URL переписування

Офіційна підтримка для наступної конфігурації: Apache (з переписати модуль включений) PHP працює в якості модуля Apache (безпечний режим і Register Globals повинна бути відключена)

За "офіційної підтримки", ми маємо на увазі, що більшість розробки і тестування здійснюється за допомогою цієї конфігурації, і велика частина документації по встановленню написано вважаючи Apache використовується. Пріоритетні на повідомлення про помилку також приділяється Apache користувачів, якщо помилка є веб-сервер конкретної (але це рідко). Інші можливі конфігурації включають PHP працює в CGI / FastCGI режим з Apache і використанні веб-сервера Lighttpd , Nginx , або IIS . Elgg повинні взагалі працювати з цим веб-серверів, але це вимагає додаткових налаштувань, таких як перенесення правила перезапису.

Особливості

[1]

Більшість функцій кінцевого користувача в Elgg поставляється з плагінами. Якщо ви завантажили повний пакет Elgg він прийде з вибором плагінів заздалегідь завантаженим, які перераховані нижче. Якщо ви завантажили основного двигуна, ви можете знайти список доступних плагінів більше на elgg.org .

Ви можете знайти інструкції по завантаження та встановлення плагінів корисним. особливо по лінії основних і основних плагінів Користувач, об'єкт, файлів і управління сайтом Соціальний граф функціональності (відносини між користувачами та іншими користувачами, об'єктів і ділянок) Кілька сайтів (або програми) на одну установку (скоро) Легка підтримка інтернаціоналізації Всієї системи, на основі тегів пошук по всьому змісту і користувачів Дрібнозерниста контроль доступу Кілька уявлень, що дозволяє для мобільних додатків і вбудовувані віджети, а також традиційної точки зору веб-браузер Плагін API, Потужний тематизації через Plugin API RSS та FOAF за зміст синдикації OpenID і LDAP для аутентифікації користувачів OpenSocial Розширювана RESTful API, з результатами в JSON, серіалізовать PHP або XML AJAX через JQuery і визначені користувачем функції зворотного виклику Легке розширення для використання з кешуванням систем, таких як Memcached, для збільшення продуктивності системи (експериментальна) Використання декількох з'єднань з базою даних для забезпечення масштабованості (ще в розробці) Вбудовані функції

Аватар Приладова панель Друзі Групи Профіль Віджети

Додаткові плагіни

Блоги Дані Файловий архів Оголошення Приватні повідомленнями Сторінки Діяльність Мікроблогів

Ліцензія [2]

Повний пакет Elgg доступний згідно з GNU General Public License, версії 2.

Щоб ознайомитися з умовами цієї ліцензії, будь ласка, відвідайте сторінку ліцензії GNU .

Починаючи з версії 1.6 ви можете також отримати основні Elgg двигун під ліцензією MIT. Докладніше: Визначення ліцензії MIT .

[3] Отримання довідки

Маючи проблеми з Elgg? Найкращий спосіб отримати допомогу, щоб запитати у спільноти сайту . Цей сайт спільноти підтримується великою групою добровольців. Ось кілька порад, які допоможуть вам отримати необхідну допомогу. Пошук перший Переконайтеся, що пошук як вікі (сайті), а сайт спільноти, перш ніж задавати питання. Нові користувачі Elgg часто мають ті ж питання, тому, будь ласка, пошук. Люди менш схильні відповісти на повідомлення, що була дана відповідь багатьох інших випадках. Є розумні профілю Профілі, які виглядають як спам або дурні імена будуть часто ігноруються. Веселістю це добре, але люди, більш імовірно, щоб допомогти Майклу, ніж 1337elggHax0r. Повідомлення на відповідному форумі Переконайтеся, що ви розміщення у відповідну інстанцію. Якщо у вас є питання про створення плагіна, не розміщуйте на форумі Elgg релізи. Якщо вам потрібна допомога в установці Elgg, повідомлення в Службу технічної підтримки, а не кодування центр. Використовуйте описові теми