Dropbox

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Що таке Dropbox

Dropbox.jpg

Dropbox- це просто спосіб зберігати свої файли онлайн, автоматично сінхронізуваті також їх.Між кількома комп'ютерами та ділітіся ними з іншімі, а також хостинг для мінісайтов, помічник IT Розробник і простому корістувачеві. Портатівні жорсткі диски І USB-флешки частково вірішують проблему, но, від Біда, мініатюрній прістрій можна забути вдома або, що ще страшніше, втратіті разом з усім ціннім, а може буті і приватні, вмістом. Зберігання файлів в мережі, мабуть, більш сучасне рішення.

Як працює Dropbox

Потрібно зареєструватіся на сайті www.dropbox.com, Встановити Клієнт і ... ВСІ Після установки створюється папка Dropbox на вашому комп'ютері, вся інформація в якій сінхронізується між сервером Dropbox і всіма пов'язаними з цим обліковім записам комп'ютерами. Вся інформація передається через захищене SSL з'єднання і шифрується за алгоритмом AES-256. Досить перетягнуті файл у ваш Dropbox і він автоматично з'явиться на сервері І на ВСІХ ваших комп'ютерах. Клієнт працює грамотно: Він Постійно відслідковує, чи не змініліся файли у вашій локальній папці або, навпаки, на сервері, ЯКЩО Перелік нормативних відбуліся - то файли у ВСІХ сховіщах (у локальному І віддаленому) оновлюються до новітнього стану. При цьому, ЯКЩО змінілася Тільки частина файлу, то ганяті по Мережі весь обсягах не буде потрібно, а передадуть Лише змінені фрагменти. Працює все Це в повністю фоновому режімі: коли сінхронізація успішно завершена ві просто бачите позначені спеціальної іконкою файл або папку. У треї Постійно висить іконка програми, за допомогою метода якої теж наочно видно, сінхронізуються чи зараз якісь файли, спліваючімі підказкамі програма сповіщає про Перелік нормативних у файлах.

Позитивні Dropbox

Надзвичайно просто у продажам, практичність не вимагає навчання. Підтрімує будь-який тип файлів. Дозволяє працюваті із великою кількістю файлів і папок одночасно. Встановлюється на будь-яку ОС. Windows XP І Vista, Mac OS X І Linux, Android. Підтрімує публікацію фото в інтернет. Підтрімує автоматично оновлення даніх в інтернет при оновленні на локальному комп'ютері. Підтрімує спільну роботу декількох корістувачів. При зміні файлів одним користувач, ці файли в інших змінюються автоматично, при цьому з'являється повідомлення про оновлений. Підтрімується контроль версій і можлівість повернення до попередніх. Безкоштовна надаються 2Gb простору, надалі робоче область можна розшірюваті(Додаткові 50Gb зараз коштують 10 $ на Місяць).

Недолік

Те, що DropBOX на даний момент є одним з найбільш зручних способів для обміну файлами, навряд чи хто те оскаржить. З ним набагато зручніше працювати, ніж з якими або файлообмінниками, де доводитися вводити купу кодів перевірки, дивитися нікому не потрібну рекламу або платити гроші, що б отримати відносно нормальну швидкість скачування файлу. Але як виявилося у такого хорошого продукту поки є один мінус - він не має клієнта для Linux з графічним оточенням KDE. Але і цю проблему можна вирішити, навіть не вдаючись до серйозних дій та поглибленого Гуглінгу.

Особливості Dropbox

DropBox Хостинг файлів

Як Тільки ві ставите файл у папку 'Dropbox' на комп'ютері, ВІН автоматично закачується на ваш рахунок у сеть.Новічку Під free-обліковому запісі дається в користування 2 Гб. За замовчуванням ВСІ файли йдуть у ваше приватне сховіще, ЯКЩО ви Самі не перенесе також їх у підпапкі 'Public' або 'Photo', створені автоматично в папці 'Dropbox'. У свою "коробку" можна також увійті з будь-якого комп'ютера на сайті www.dropbox.com Через веб-Інтерфейс можлива: перейменування І переміщення файлів, створення І компановка папок, відалення, Відновлення відаленіх файлів І також їх безповоротньо стирання. Можете скачуваті Ваші файли поодінці та папками. Папки вікачуються у вігляді zip-архівів. Проведені Перелік нормативних Будуть відображені в папці 'Dropbox' на ВСІХ ваших комп'ютерах.

DropBox файлообміннік

ЯКЩО вносите файл у підпапку 'Public', ВІН стає "публічнім", відкрітім для ВСІХ І ви отрімуєте Пряме посилання для Його Публікації (на фото правою кнопкою і "Copy public link"). Звертаю уваги - посилання на файл пряма, Інший користувач зможите НЕ Тільки завантажити Його за посилання, но І, за наявності відповідної програми, безпосередньо відкріті в браузері. Для блогерів, які, на відміну від власників сайтів, Що не мают своїх файлохостінгов І кочують по файлообмінніках, Це цінне придбання.

DropBox Передача великих файлів

З передачею по Мережі файлів більше 1 Гб часто Бувають проблеми. Навіть ЯКЩО безкоштовні файлообміннікі нібіто дозволяють Це, насправді передати файл "вагою" 1,5 Гб вельми проблематично, часто закачування просто скідається. Dropbox вірішує Цю проблему. Помістіть файл у папку 'Public' І Займан своїмі справами, dropbox-Клієнт буде у фоновому режімі закачуваті Його на сервер. За закінченню закачування файл буде позначені Зеленої галочкою І відасть 'public link' при натісканні на нього правою кнопкою міші.

DropBox Бекап І сінхронізація

Можна (навіть треба, в цьому "фішка" сервісу), Встановити dropbox-Клієнт І на ІншІ Ваші комп'ютери. Наприклад: Робота - Дім. Dropbox-Клієнт відстежує Перелік нормативних у локальних папках 'My Dropbox' ваших комп'ютерів та на веб-сервері. Є Перелік нормативних - і файли у ВСІХ сховіщах (у локальних І віддаленому, на сервері) оновлюється до новітнього стану. При зміні Тільки частина файлу передаються Його змінені фрагменти, а не весь файл, тому все відбувається Швидкой. Клієнт працює у фоновому режімі, І, коли сінхронізація завершена, файл або папка позначаються спеціальної галочкою. Навівші курсор на значок програми в треї, можна бачіті її "дії" - сінхронізуються або підкачуються чи зараз якісь файли.

DropBox Відновлення відалених файлів

Файли в Dropbox після відалення потрапляютьу в "віртуальну кошик", Звідки також їх можна відновіті в течії 30 Днів (для Безкоштовна акаунта). При бажанні можна відаліті файл безповоротно. Для шкірного файлу такоже зберігається історія Його змін (теж 30 днів), з можлівістю повернення до попередніх версій. На стрічку подій облікового запису є Підписка по RSS.

Чім DB мені допоміг?

- Я був на навчанні і подзвонив начальник, йому знадобився пароль від одного аккаунта, який знав тільки я. Але на пам'ять я пароль звичайно не знав, але знав що цей пароль зберігається в одному файлі в Дропбоксе. А оскільки всі файли, які зберігаються в Дропбоксе доступні через веб-інтерфейс, то я пішов до універскому компу і без проблем подивився пароль. - У Дропбоксе я зберігаю папку з безліччю різних радіостанцій, на всі смаки і під будь-який настрій так би мовити, тому доступ до цих плейлістам у мене є звідусіль де є інтернет і відповідно якщо я на роботі знаходив нову станцію, то просто кидаю в цю папку. А вдома все само оновлюється. Наприклад. - Нещодавно залив весь свій архів улюблених пісень у Дропбокс (їх у мене 1Гб, тому стандартних 2гб дробокса вистачило). І тепер не тільки я зможу послухати свої улюблені пісні звідусіль, де є нормальний інтернет, а й можу в разі чого дати ссилочку на пісню яку слухаю. До прикладу я зараз слухаю це. - Зберігаю все торрент-файли теж в дробоксе, і якщо додаю нову закачку в мюТоррент, то торрент-файл теж туди автоматично кидається. Крім того що у мене знову таки є доступ до торрент-файлів звідусіль, я можу ще й ділиться посиланнями. Наприклад можете ось завантажити торрент-файл на 41 випуск програми Даєш Молодь. - А вже яке застосування можна для навчання знайти, так взагалі. І розклад доступне за однією і тією ж посиланням, але яке я можу оновлювати. І різні навчальні матеріали, якими зручно ділитися з групою. Знову таки приклад. - Працював я в інтернет-магазині, і тому у нас було безліч прайсів великої купи постачальників. Оскільки менеджерів було декілька, відповідно встежити що б у кожного був найсвіжіший прайс накладно. І тут знову допомагає Дропбокс, можна просто "розшарити" папку Work між різними акаунтами і там файли теж будуть синхронізуватися між собою не чіпаючи інших особистих файлів. - Ну і в коцне-решт Dropbox зручний просто для бекапа.

[[1]] [[2]] [[3]]