Blog post

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
Blogpost2.jpeg
Blogpost1.jpeg

Що таке blog post?

Blogspot.com - блогохостинг компанії «Гугл». Був створений в 1999 році Pyra Labs, але в 2003 році викуплений гуглом і до 2007 остаточно перейшов на його сервер. Досить популярний закордоном, але маловідомий в нас.

Переваги blog post

Висока інтеграція з іншими сервісами Гугла. З завантажених картинок автоматично створюються альбоми в Picasa, можна в один клік мишкою запустити в блог картинку з Picasa або навіть документ з Google Docs. Для входу використовується той самий логін, що й в інші сервіси. На один обліковий запис можна створити декілька блогів. Блогу можна привласнити будь-який незайнятий адрес, який можна в будь-який момент поміняти. За замовчуванням немає реклами, та й взагалі від гугла там тільки вузька панель зверху, решта - на смак користувача. Зовнішній вигляд блогу можна спотворювати довільним чином. Щоправда для цього потрібно знати HTML і CSS і розбиратися з доками по специфічному Гуглівськими XML. Можна публікувати в блог повідомлення з зовнішнього ftp-сервера. Домен - той, що можливий на цьому самому хостингу. Ті, хто не подужав ручну правку шаблону, все одно можуть змінити за допомогою мишки набір і розташування гаджетів (так гугл називає фрагменти коду, що реалізують якусь функціональність, наприклад опитування, календар або навіть хрестики-нулики). Досвідчені користувачі можуть написати свої. Можна прикріпити до блогу власний домен, причому дія поширюється на всі посилання, а не тільки на головну сторінку, на відміну від ЖЖ.

Політика адміністрації

Гугл забороняє спам, поширення вірусів і троянів, ненависть до певних груп людей, насильство, порушення авторських прав. Адміністрація стверджує, що може забанити будь-якого користувача без попередження і пояснення причин.

Недоліки

Сувора політика адміністрації по відношенню до змісту: хоча вона і мало відрізняється від політик інших блогохостинг, заборона постити ненависть засмучує. Низька кількість Лулзім і драми. Нетривіальність реалізації стандартних для блогохостинг фіч. Щодо інших популярних блогохостинг - досить важка і проблематична система пошуку нових блогів. Доводиться хитрувати з операторами гугла, але і це дає результат десь на мікрон нижче середнього. Блогспоти ідеальні для музичних піратів. Тому сповнені ними трохи більше, ніж повністю. Є думка, що у разі випилювання The Pirate Bay популярність блогспотов різко підскочить саме у зв'язку з цим фактом.

Джерела інформації


http://lurkmore.ru/Blogspot.com http://www.google.com/imgres?imgurl=http://work4mama.ru/wp-content/uploads/2010/02/blogspot_view.jpg&imgrefurl=http://work4mama.ru/mama_v_internete/mamochka_sozdaet_blog/sozdat_blog_besplatno.html&usg=__bfC_swz2TQXTcJBOn_Uojgcg-cg=&h=632&w=732&sz=190&hl=uk&start=258&zoom=1&itbs=1&tbnid=6LIRYxw97TQJ2M:&tbnh=122&tbnw=141&prev=/images%3Fq%3Dblogspot%26start%3D240%26hl%3Duk%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1
http://www.pondshop.com/catalog/11-levelswitch.jpg