Adobe Connect

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
Adobe.png
Adobe2.jpg

Що таке Adobe Connect

Adobe Connect - це програмне забезпечення для веб-конференцій, яке дозволяє окремим особам і малим підприємствам миттєво спілкуватися і співпрацювати через простий у використанні онлайн-доступ.

Підвищення кваліфікації персоналу та навчання студентів по всій школи або району з використанням нових Adobe Connect 8 що забезпечують миттєвий доступ інтерактивного навчання, класи та семінари. Призначений для роботи в рамках існуючих систем управління навчанням. Adobe Connect підтримує всі сучасні можливості створення корпоративної інфраструктури для спільної роботи і навчання: всі модулі рішення можуть використовуватися окремо, галузеві стандарти і відкриті інтерфейси забезпечують швидку безпроблемну інтеграцію в існуючу інфраструктуру підприємства.

Як працює Adobe Connect

Adobe Connect є конференції для онлайн-зустрічей, електронне навчання та семінари, якими користуються провідні корпорації та урядові установи. І це на основі Adobe Flash ®, тому ви можете приєднатися легко. програмне забезпечення Adobe Connect дозволяє легко для педагогів, викладати і співпрацювати з практично будь-якою людиною - в будь-якому місці, у будь-який час. Нові та вдосконалені функції в Adobe Connect 8 установ допомоги:

Створення та впровадження інтерактивних онлайн-курсів та підвищення кваліфікації персоналу; Максимально ефективно використовувати існуючі інвестиції у відео-рішень конференцій; Ефективно управляти і відстежувати прогрес учня; Запуск віртуальних нарад надійно і доступно. З посиленими можливостями безпеки, включаючи коди в приміщення, що захищаються , а також поліпшену підтримку віртуалізації і відмовостійкості засідання Adobe Connect пропонує ще більше переваг для розгортання на корпоративному рівні.

Adobe Connect 8

Компанія Adobe представляє Adobe Connect 8 - нову оновлену версію корпоративного рішення для проведень веб-конференцій, що забезпечує ще більш високу ефективність Інтернет-нарад, онлайн-тренінгів та веб-семінарів. Створено на базі практично повсюдно використовуваного плеєра Adobe Flash ® Player, нове рішення забезпечує підприємствам і державним установам усього світу широкі можливості для доставки контенту різної складності на різні пристрої, залишаючись при цьому надійним і доступним засобом для онлайн-спілкування. Нові ключові функції Adobe Connect 8 включають в себе спрощений інтерфейс, що підвищує зручність і простоту використання, нові, більш гнучкі можливості для спільної роботи, що дозволяють більш вільно обмінюватися інформацією в різному форматі, а також поліпшена інтеграція з аудіо-та відеопідсистемою, що забезпечує ще більш широкі можливості при роботі з мультимедійним контентом. Крім того, Adobe Connect 8 включає в себе середовище розробки (SDK), що робить рішення ще більш гнучким у роботі, а також підтримку численних мобільних пристроїв для підвищення продуктивності.

Нові функції та переваги Adobe Connect 8

• Збільшення можливості для обміну файлами в різних форматах; чату, відеочату, заміток, роботи над Q & A, роботи з загальної електронної дошки та інших ресурсів для спільної роботи. • Впровадження технології Universal Voice, - тобто інтеграція з будь-якими системами аудіозв'язку за допомогою якої користувачі зможуть підключати звукові потоки від абсолютно будь-якого постачальника послуг конференцзв'язку в конференцію Adobe Connect для організації повноцінного голосового спілкування між учасниками, які використовують як VIP, так і звичайний телефон. • Інтеграція Adobe Connect з існуючими системами відеоконференцзв'язку, що дозволяє організаторам конференцій використовувати живі широкомовні потоки аудіо і відео безпосередньо у конференції Adobe Connect. • Розширені засоби розробки SDK, з підтримкою Adobe Flex ®, Adobe Flash і Adobe ActionScript ® 3, що дозволяє розробникам створювати спеціалізовані майданчики для спілкування або інтегрувати Adobe Connect з іншими системами. • Програмне забезпечення Adobe Connect Desktop, створене на базі Adobe AIR, дозволяє створювати і настроювати конференції безпосередньо на робочому комп'ютері. Опціональний додаток також дозволяє завантажувати записані сесії для перегляду в режимі олайн. • Технологія Adobe Connect Mobile дозволяє учасникам бачити конференції на будь-яких мобільних пристроях. Рішення Adobe Connect Mobile підтримує Apple iPhone і iPad, а також пристрої на базі Google Android і інші мобільні пристроїq з підтримкою технології Adobe Flash.

Джерела використаної літератури

[1]

[http://www.google.com.ua/imgres?imgurl=http://www.3dnews.ru/_imgdata/img/2009/11/04/148237.png&imgrefurl=http://www.3dnews.ru/software-news/adobe-connect-8-novaya-versiya-servisa-dlya-provedeniya-veb-konferentsiy/&usg=__4akAQAHB6MHYx4JQryklfcKXMnE=&h=300&w=400&sz=5&hl=ru&start=0&zoom=1&tbnid=ldd5p4fFlxz9qM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3DAdobe%2BConnect%2BRus%26hl%3Dru%26gbv%3D2%26biw%3D1280%26bih%3D837%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=561&vpy=84&dur=464&hovh=122&hovw=163&tx=98&ty=105&ei=YfoJTe60NcTKswbTiJm0Cg&oei=4vkJTb-vLoKu8QOh1s0W&esq=8&page=1&ndsp=33&ved=1t:429,r:3,s:0 http://press.adobe.com/cgi-bin/pr.cgi?show=content;rel_id=930%7Cк]