Узагальнюючий урок з теми"ТП Word"

Мета:узагальнити ЗУН учнів з теми, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи; розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПК.

Актуалізація опорних знань учнів

Фронтальне опитування

"Для чого ця команда?" (учням необхідно пояснити призначення певної команди ТП):

1. Файл/Зберегти як…

2. Файл/Параметри сторінки.

3. Формат/Шрифт.

4. Формат/Абзац.

5. Вставка/Символ.

6. Вставка/Номери сторінки.

7. Вставка/Малюнок.

8. Таблиця/Вставити/Таблицю.

9. Правка/Копіювати, Правка/Вставити.

Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу з теми

Виконання практичних завдань на комп’ютерах:

Завдання 1

Наберіть фразу: “Я вивчаю Microsoft Word”, скопіюйте її та вставте 4 рази. Кожен рядок виділіть такими видами шрифтів:

Текст.JPG

Завдання 2

Наберіть формули. Встановіть міжрядковий інтервал – полуторний. Шрифт - Times New Roman, 16, напівжирний. Створіть маркований список.

Формула.JPG

Завдання 3 Встановіть рамку навколо сторінки на свій смак.

Завдання 4

Додайте таблицю. Відформатуйте її за зразком. Шрифт тексту - Times New Roman, 12, звичайний. Рядок заголовків зафарбований, текст - Times New Roman, 12, напівжирний.

Табличка.JPG

Завдання 5 Побудуйте за допомогою автофігур дорожній знак. Вставте малюнок, підпишіть його фігурним текстом.

Знак.JPG Школа.JPG

Завдання 6

Наберіть математичну формулу та рівняння.

Formyla.JPG

Завдання 7

Побудуйте структурну схему:

Cxema.JPG

Завдання 8

Збережіть файл у своїй папці під ім'ям Повторення та відправте його на свою дискету.

Подача домашнього завдання

Підготуватися до тематичної контрольної роботи.