Практична робота Використання електронних таблиць

Практичну роботу пропонується виконувати у такій послідовності:

1. Складіть таблицю-меню сніданку за схемою: колонка А — назва продукту; В — вартість (за стандартну одиницю ваги, або за певну кількість); С — кількість вживаного продукту; D — вартість вживаного продукту. Рядками в таблиці мають бути продукти, які вживають за сніданком. В останньому рядку колонки має бути підрахована сумарна вартість усіх вживаних продуктів.
  2. Завантажте табличний процесор та заповніть електронну таблицю даними, які ви отримали у п.1. Переконайтесь у тому, що обрахування в електронній таблиці виконано правильно.
  3. Визначте максимальну та мінімальну вартість вживаних продуктів.
  4. Складіть найпростішу електронну таблицю розрахунку заробітної плати за схемою: перша колонка — номер за порядком; друга колонка — прізвище; третя — ім’я; четверта — по батькові; п’ята — місячна ставка; шоста — кількість відпрацьованих днів; сьома — кількість робочих днів у місяці; восьма — нараховані гроші.
  5. Визначте, хто з робітників відпрацював найменшу кількість днів за місяць. У кого найвища заробітна платня. У кого найменша заробітна платня. Визначте загальну суму заробітної платні усіх працівників та середню заробітну платню.