Портфоліо з теми "Алгоритми і виконавці" 2 клас

УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
В текст своєї персональної сторінки вписуєте {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці редагувати;
вносите правки в існуючі розділи.

Сходинки до інформатики. Образотворче мистецтво.

7-8 років, 2 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей дослідницько-творчий проект проводиться в 2 класі. В ході проекту учні мають дослідити завдання різних джерел з інформатики (збірники, підручники, Інтернет джерела), проаналізувати їх, створити свої власні завдання та апробувати їх на уроках в своєму та паралельних класах. Кінцева мета проекту – оформити збірку «Алгоритми навколо нас», провести тестування «Хто важливіший: робот чи людина?», сворити збірку «Казки у вигляді алгоритму». Учні працюють у групах: «Бджілки», «Сонечка», «Квіточки».

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора