Портфоліо з навчальної теми "Основи роботи з комп’ютером"

Назва навчальної теми

«Основи роботи з комп’ютером»

Інформатика, математика, українська мова, англійська мова

10-11 років, 5 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект пропонується учням 5 класу під час вивчення теми "Основи роботи з комп’ютером". При роботі над цим проектом учні визначать основні складові персонального комп’ютера, та найсучасніші їх характеристики, аналізують галузі їх застосувань. Учні працюють у групах. Перша група (соціологи) досліджує стан проблеми, тобто хто і як використовує ПК. Друга група (маркетологи) працює з інтернет сайтами, та складає спільну таблицю складових ПК. Третя група (винахідники) визначає креативні гаджети, пропонує проекти своїх. В процесі роботи над проектом учні ведуть блог персонального комп’ютера, складають узагальнюючу таблицю складових найсучаснішого ПК.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище