Портфоліо з навчальної теми "Віртуальне спілкування"

Назва навчальної теми

"Віртуальне спілкування"

Інформатика, основи здоров'я

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Сьогодні глобальна мережа обернулася загрозою для реального життя дітей та підлітків. Чому віртуальний світ такий привабливий для дітей? В чому переваги та недоліки віртуального спілкування? Вирішенню цих питань присвячений проект «Віртуальне життя». Учасники проекту - учні 7 класу. В процесі роботи учні об’єднуються в групи: дослідники, віртуали та журналісти. Під час виконання завдань навчального проекту школярі набувають практичного досвіду аналізу, узагальнення, систематизації, інтеграції, оцінювання пізнавальної інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації. Проект має на меті показати користь та шкоду віртуального спілкування, виробити психологічну стійкість до негативу, попередити віртуальну залежність серед молоді.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище