Zoho Meeting

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Zoho Meeting

Images.jpg

Можливості програми

У комплекті офісних веб-програм Zoho Suite з'явився додаток для проведення веб-конференцій Zoho Meeting. І нехай експерти кажуть, що аналогічних програм в інтернеті греблю гати (NetMeeting, Adobe Acrobat Connect або WebEx), зате Zoho Suite розширив свою функціональність і тепер може керувати віддаленими ПК. Як і інші аналогічні програми, Zoho Meeting дозволяє призначати наради, транслювати картинку з десктопа на всі комп'ютери, віддалене управління клавіатурами і пахвами комп'ютерів, обмінюватися миттєвими повідомленнями, спілкуватися голосом (скоро з'явиться VoIP) і т.д.

Zoho Meeting - це програма для веб конференцій

Zoho Meeting має великі можливості інтеграції. Він працює з Mac, Windows і Linux системами, а нещодавно вона була оновлена для роботи з Skype. За визначенням учасників наради, ви отримаєте можливість почати конференції Skype. Презентації можуть бути впроваджені в інших веб-сайтів теж на розгляд. Учасникам конференції не потрібно встановлювати ніяких програм: вони можуть працювати під будь-якою операційною системою, де є ActiveX, Java або трохи гальмує в процесі конференції Flash. Однак, організатор конференції повинен бути під Windows, щоб встановити компонент ActiveX розміром 732 КБ. Весь процес конференції може бути записаний і збережений у відеофайл AVI, так що цей файл можна розіслати всім учасникам відразу ж після закінчення конференції або вбудувати його в слайд презентації Zoho Show.

Zoho Meeting надає інстументи для desktop-sharing, віддаленого контролю, масштабування екрану, позначок на екрані і запису конференцій. Є вбудований чат, але поки немає відео-та аудіо-зв'язку, але кажуть, скоро з'являться. Судячи з відео-презентації працює все це досить швидко при хорошому дозволі. А головне нововведення - те, що користувач може заходити в он-лайн конференцію, використовуючи одну з доступних опцій:Active X (вимагає установки клієнта), Flash, Java.

Порівняння з іншими програмами

За словами розробників, Zoho Meeting принципово відрізняється від інших офісних додатків Zoho: це перша їхня програма для мовлення в реальному режимі часу. У зв'язку з цим бета-версію вирішили не викладати в публічний доступ, а відкрили спочатку для обмеженого кола осіб. Зараз залишається задовольнятися лише деморолик. Судячи з усього, нинішній сплеск інтересу до засобів віддаленого доступу через Веб не випадковий. Вони все частіше реалізуються в рамках більш загальних онлайнових сервісів і, очевидно, покликані компенсувати деякі їх (об'єктивні) недоліки. Причому згаданий вище Live Mesh вже не єдиний, нещодавно аналогічну функціональність запропонували і розробники Zoho (чиї онлайнові програми визнаються багатьма експертами одними з кращих) в рамках Zoho Meeting. Рішення зроблено максимально простим у використанні: на хості необхідно підключитися до сервісу і створити конференцію (в режимі Auto всі локальне ПЗ буде встановлено автоматично, підтримуються Windows, Mac OS, Linux), на клієнтському ж комп'ютері достатньо лише підключитися до існуючої конференції - у більшості випадків не буде потрібно ніяких додаткових дій, оскільки стандартно Zoho Meeting використовує Flash Player, який, як стверджують в Adobe, встановлений більш ніж в 90% систем. Втім, при бажанні можна вибрати клієнти на базі Java або ActiveX, в будь-якому випадку безпека кожної сесії буде захищатися SSL-шифруванням.

Використані джерела

http://habrahabr.ru/blogs/web_2_0/5693/ http://ko.com.ua/node/40600 http://www.livebusiness.ru/news/1504/