Довідка:Додавання зображення до статті

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Додавання зображень

120px-Nuvola apps important.svg.pngБільш детальну інформацію ви можете знайти в статті Довідка:Зображення та звуки

Рис.1. Команда Завантажити файл.

Зображення публікуються також за ліцензією GFDL. Не розміщуйте зображення без спеціального авторського дозволу. Використовуйте зображення, які вже є в базі зображень проекту. Не перевантажуйте статті зображеннями.

Формат зображень - jpg або png. Для фотографій використовуйте формат jpg, для малюнків та схем - формат png. Розміри зменшеної копії зображення не повинні перевищувати 50 кбайт. Розміри фотографій не повинні перевищувати 800 на 600 точок.

Зображення може розмістити тільки зареєстрований учасник.

Завантаження зображень

Перед процедурою вставки, зображення необхідно завантажити. Для завантаження зображення використовується команда Завантажити файл, яка розміщена в лівій частині робочого вікна (рис 1). Після цих дій відкриється діалогове вікно (рис.2).

Рис. 2. Діалогове вікно Завантажити файл.


Для знаходження потрібного зображення натисніть кнопку Обзор. У вікні Вибір файла, виберіть потрібний файл (рис 3).


Рис.3. Вікно Вибір файла

На сторінці завантаження файлу автоматично пропишеться шлях до вибраного малюнку та його ім’я. В поле Короткий опис необхідно ввести опис зображення, яке додається та натиснути кнопку Завантажити файл.

Додавання зображень

Завантажене зображення добавляється в статтю досить просто.

Для цього необхідно перейти на сторінку статі в режимі редагування та натиснути кнопку WikiStart 28.png, яка належить до засобів візуального редагування. Після цього на сторінці з’явиться рядок вставки зображення

[[Зображення:Example.jpg]]

Необхідно замість слів Example.jpg написати (або вставити скопійоване) ім’я зображення, яке необхідно завантажити на сторінку, наприклад

[[Зображення:EGroupWare.Architecture.png]]

До зображень можна додавати альтернативний текст [[Зображення:Назва файлу|Альтернативний текст до зображень]].